[FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great
Views expressed here are not necessarily the views & opinions of ActivistChat.com. Comments are unmoderated. Abusive remarks may be deleted. ActivistChat.com retains the rights to all content/IP info in in this forum and may re-post content elsewhere.
 
 FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

THE FREE THINKERS OF IRAN's Message To Ali Khamenei

 
Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> THE FREE THINKERS OF IRAN (Draft 1)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cyrus
Site Admin


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 4993

PostPosted: Tue Jul 07, 2009 12:10 am    Post subject: THE FREE THINKERS OF IRAN's Message To Ali Khamenei Reply with quote

THE FREE THINKERS OF IRAN's Message To Ali Khamenei
The Free Thinkers Of Iran wrote:For Better Farsi Format Source URL: http://activistchat.com/ftoi/MessageToKhameneiFromFreeThinkersOfIran.doc

پیام آزاد اندیشان ایران به علی خامنه ای


آقای خامنه ای؛
شما روزی در زندان به یکی از هم بندان خود گفته اید که در حکومت اسلامی قطره اشگی از چشم بی گناهی جاری نخواهد شد ولی امروز در حکومت استبدادی و مطلقۀ شما در سراسر ایران کمتر کسی است که در اثر جور و ظلم بی حدتان، بر حال خود، میهن و هم میهنانش اشکبار نباشد.
مرگ جانگداز ده ها جوان ایرانی از جمله ندا که تنها خواسته اشان آزادی کشورشان از چنگال اهریمنی شما و اعوان و انصارتان است همراه با وحشیگری و آدم کشی ماموران ویژه ای که تحت فرماندهی شخص شما از هیچ جنایتی در حق ملت فروگذار نکرده و نمی کنند، چهرۀ کریه و واقعی شما و این رژیم ضد ملی و غیر انسانی اتان را به دنیا آشکار و هویدا کرده است. شما دیگر نمی توانید خود و رژیم دد منشتان را پشت دیوارهای فریب و دغل بازی مخفی کنید.
آقای خامنه ای؛
ملت ایران این به پاخیزی با شکوه خود را که چشمان جهانیان را خیره کرده است برای آزاد شدن، آزاد زیستن، جدایی دین از دولت و برخورداری از آسایش و رفاه همراه با امنیت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و برابری حقوق بحق زنان ایرانی آغاز کرده و باور داشته باشید که با تمام فریب ها و ستم کاری هایتان بدون تردید به سر منزل مقصود خواهد رسانید.
آقای خامنه ای؛
به شما موکدا اخطار می کنیم که می بایست هزاران زن و مرد و جوان آزادی خواهی را که مزدوران ظاهرا ایرانی شما اسیر و زندانی کرده اند را آزاد کنید و قبل از اینکه خون صدها و هزاران "ندای" دیگر از انگشتان کفتار مسلکتان جاری شود این حکومت و رژیم ضد ایرانی را به زباله دان تاریخ بریزید.
جوانان ما و مبارزین راه آزادی ایران سرمایه های بدون جایگزین و آینده ساز کشورند که طی سی سال حکومت خلیفه گونه و غیرانسانی شما آینده آنان و ایران را سیاه و تباه کرده است.
این اخطار ملت ایران به تو و هم دستانت است که باید بروید و بیش از این سبب ساز خشم و انزجار بیشتر ملت که در صورت استمرار در آن بدون شک و بزودی گریبانگیر تو و یکایک دژخیمانت خواهد شد، نشوید.
ملت ما سر جنگ با مذهب خود و روحانیت ملی ایرانی ندارد و قبل از اینکه خشم ملت ترو خشک را بسوزاند ایران و اریکۀ قدرت را ترک کنید و از عاقبت اقدامات ضد ملی و جنایات ضد بشری خود برحذر باشید چون روز مکافات نزدیک است.
آزاد اندیشان ایرانTHE FREE THINKERS OF IRAN Twitter Link http://twitter.com/ftoi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> THE FREE THINKERS OF IRAN (Draft 1) All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group